Over AVProfshop / Ons Team

Online AV Winkel voor Filmers, Filmmakers, Camjo's & Producers.
AVProfShop.nl is de online store van AV Sales B.V.

 

AVProfShop.nl bedrijf richt zich voornamelijk op de professionele (broadcast) videomarkt waar ze al meer dan 15 jaar marktleider zijn, in in- en verkoop van nieuwe- en gebruikte videoapparatuur en de bijhorende accessoires.

Door hun vele relaties en dealerschappen binnen de filmwereld kan AVProfShop tegen zeer gunstige prijzen leveren. Naast dit kunt u ook terecht voor persoonlijke service. Denk bijvoorbeeld aan het testen van camera's, toebehoren of het streamen van uw videosignaal. Het assortiment bestaat onder andere uit topmerken als Sony, Blackmagic Design, JVC, Datavideo, Secced, Sennheiser, Panasonic, RODE. Bekijk alle merken op AVProfShop.nl

AVProfShop stelt hoge eisen aan het assortiment ten aanzien van breedte en optimale prijs-kwaliteitverhouding. Klanten moeten kunnen profiteren van het gemak in bekijken, bestellen, bezorgen en betalen. De service staat hoog in het vaandel en verzekert u ervan een veilige online aankoop (SSL certificaat). AVProfShop.nl is geoptimaliseerd voor mobile devices, wat het bestellen op uw filmlocatie extra makkelijk maakt.

 

 

Team van AVProfShop.nl / AV Sales





Verkoop & Productie

Dick Wakker Daryll Ebell Marielle van de Poll Kevin Ebell
dick@avsales daryll@avsales.nl marielle@avsales.nl kevin@avsales.nl
Jarno van der Ven Mark de Vrieze Rick Stuart Carsten Nicolai
jarno@avsales mark@avsales.nl
    rick@avsales.nl carsten@avsales.nl

 



Mocht u een bepaald product zoeken of heeft u suggesties, dan kunt u contact opnemen met onze klantenservice.